Fakülte Kurulu


    Görev Süresi
Prof. Dr. Fahrettin TİLKİ Başkan  
Prof.Dr. Abdulkuddüs BİNGÖL Prof. Üye 07.02.2018-07.02.2021
Prof.Dr.Ömür BÜTEV DOLĞUN Prof. Üye 07.02.2018-07.02.2021
Prof.Dr. Enver TÖRE Bölüm Başkanı 06.09.2016-06.09.2019
Doç.Dr. Mehmet KARAKAŞ Bölüm Başkanı 06.09.2016-06.09.2019
Dr. Öğr. Üyesi Seydi Ahmet SATICI Bölüm Başkanı 18.04.2018-18.04.2021
Dr. Öğr. Üyesi Ertuğrul ÖZDEMİR Bölüm Başkanı 06.09.2016-06.09.2019
Dr. Öğr. Üyesi Hakan Serhan SARIKAYA Dr. Öğr. Üye Temsilcisi 14.11.2016-14.11.2019
Muammer TEMEL Raportör  
Fakülte Senato Temsilcisi
Doç. Dr. Mehmet KARAKAŞ (Görev Süresi: 01.03.2017 - 01.03.2020)