Fakülte Yönetim Kurulu


 
    Görev Süresi
Prof. Dr. Mustafa Sıtkı BİLGİN Başkan (Dekan V.) 09.03.2021-                     
Prof. Dr. Enver TÖRE Üye 01.07.2021 - 01.07.2024
Prof. Dr. Hüseyin PEKER Üye 01.07.2021 - 01.07.2024
Prof. Dr. Mehmet KARAKAŞ Üye 23.09.2019 - 23.09.2022
Doç. Dr. Seydi Ahmet SATICI Üye 22.05.2019 - 22.05.2022
Doç. Dr. Sibel AÇIŞLI ÇELİK Üye 23.09.2019 - 23.09.2022
Dr. Öğr. Üyesi Metin BEŞALTI Üye 23.02.2021 - 23.02.2024
Fahrettin AYDEMİR Raportör 28.09.2020-